UNIVAC

Pierwsze produkty marki UniVac wprodukowano w 2002 roku jako alternatywna gałąź produktów w innej spółce działającej w dziedzinie budowy urządzeń dla odlewni. Wkrótce potem, asortyment produktów został zróżnicowany i nastąpił szybki rozwój firmy. W rezultacie w 2006 roku powstała nowa spółka UnivacSR-L w celu zaspokojenia popytu rynkowego w czyszczeniu przemysłowym sektora produkcji.


UNIVAC

Bardzo ważnym celem dla Univac jest oczyszczenie środowiska pracy, dlatego projektuje i dostarcza wysokiej jakości i zróżnicowany asortyment przemysłowych odkurzaczy dużych mocy, napędzanych silnikami spalinowymi na olej napędowy lub elektrycznymi. 
Wersje mobilne i stacjonarne, z bardzo niskim poziomem hałasu i możliwością filtrowania wyższą niż normalne, mającą na celu zapewnienie jak najlepszych wyników czyszczenia i poszanowania aktualnych norm i certyfikatów europejskich.Wykorzystując do budowy głównie krajowe lub Europejskie komponenty odkurzacze UnIVac charakteryzuje wysoka jakość i nie zawodność.

Elektryczna jednostka ssąca z grupą filtrującą i pojemnikiem na pył, transportowana za pomocą suwnicy bądź wózka widłowego.

Akcesoria do odkurzaczy przemysłowych

Odkurzacze przemysłowe marki UniVac to niezawodny sprzęt, popularny wśród naszych Klientów.  By jednak urządzenia te pracowały niezawodnie, a opróżnianie zbiorników przebiegało sprawnie,  potrzebne są odpowiednio dobrane akcesoria do odkurzaczy przemysłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co niezbędne.
Sprawdzone akcesoria do odkurzaczy przemysłowych
Z myślą o najbardziej wymagających, przygotowaliśmy bogatą gamę akcesoriów dedykowanych odkurzaczom UniVac. Wszystkie pochodzą od cenionych i sprawdzonych producentów. Można je stosować bez obaw o jakość czy wytrzymałość – sprawdzą się w każdej sytuacji.  W naszym katalogu czekają na Państwa takie akcesoria do odkurzaczy przemysłowych jak m.in.:

  • zawory opróżniające – pozwalające maszynie zbierać materiał oraz ciągle opróżniać zbiornik bez przerywania ssania
  • ciężki zawory opróżniające – o wzmocnionej konstrukcji.
  • To nie koniec naszej oferty – by poznać ją w pełni, wystarczy skontaktować się z naszymi doradcami, którzy przedstawią wszystkie szczegóły techniczne.
  • Dlaczego warto kupować u nas?
  • Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży odkurzaczy przemysłowych.  Naszym Klientom gwarantujemy:
  • profesjonalne doradztwo techniczne – pomożemy dopasować odpowiedni odkurzacz, jak i akcesoria do niego – tak, by instalacja spełniała wszystkie oczekiwania,
  • sprawną realizację zleceń,
  • konkurencyjne warunki finansowe współpracy.

Zachęcamy do kontaktowania się z naszymi specjalistami. Czekamy na Państwa maile oraz telefony. Zapraszamy do współpracy!

CIĘŻKI ZAWÓR OPRÓŻNIAJĄCY - VSC.300.AC

Zawory opróżniające są zamontowane na dnie leja wyładowczego zbiornika lub preseparatora w celu:
- umożliwienia maszynie ciągłego zbierania materiału
- ciągłego opróżniania zbiornika nie przerywając ssania.
W skład wchodzą panel kontrolny, elektroniczna karta regulująca cykle, pneumatyczne siłowniki do zaworów i regulatora ciśnienia powietrza z systemem odpływowym.
Sprężone powietrze dostarczane przez Klienta musi być suche i czyste o ciśnieniu 5-7 bar

Filtr centralny UF26

Filtr o dużej powierzchni filtrowania do zbiorników 1-3 m3, z automatycznym systemem czyszczenia. Opróżnianie przez właz o średnicy ø300mm.

Odkurzacz centralny BLGA37-45-55/AV

Stacjonarna jednostka ssąca z jednostką filtrującą..

Odkurzacz centralny SV22-30T/AV

Stacjonarna jednostka ssąca z systemem filtrującym i zbiornikiem 1 m³ z zasuwą umożliwiającą kontrolę. Opróżnianie jest możliwe dzięki przepustnicy ø300mm.

Odkurzacz centralny SV22EC-T

Stacjonarna jednostka ssąca z systemem filtrującym i zbiornikiem 1 m³, z zasuwą umożliwiającą kontrolę. Opróżnianie jest możliwe dzięki przepustnicy ø300mm.

Odkurzacz centralny SV37-45T/AV

Stacjonarna jednostka ssąca z systemem filtrującym i zbiornikiem 1,3 m³, z zasuwą umożliwiającą kontrolę. Opróżnianie jest możliwe dzięki przepustnicy ø300mm.

Odkurzacz centralny SV55-75/AV

Stacjonarna jednostka ssąca z systemem filtrującym i zbiornikiem 3 m³, z zasuwą umożliwiającą kontrolę. Opróżnianie jest możliwe dzięki przepustnicy ø300mm.

Odkurzacz przemysłowy BL22-30/AV

POOLMAR Włodzimierz Napiórkowski
ul. Pachnąca 83/42 
02-792 Warszawa

Salon Sprzedaży
poolmar@poolmar.pl
ul. Na Skraju 68 02-197 Warszawa